Find a perfectly suitable professor!

Professor: Leeni Rajaste

Add a comment

Comments:

University: Estonian Business School
Course: Avenue17

Какие слова... супер, блестящая идея

😐


↑↑↑
University: THK
Course: Logistika

Очень хороший преподаватель, коменты ниже просто показывают их ущербность и все

😊


↑↑↑
University: Tallinna Tööstushariduskeskus
Course: Veokorraldus-Logistik

Ebapädev osakonna juhataja. Infot hoiab vaid endale mis õpilase õppetööks vajalik. Küsida julged siis saab sõimata. Kärgib ja karjub ning üsna mõnitavalt ja solvavalt vestleb kui julged küsida midagi millele vajad vastust just tema läest. Eelnevatest suulistest kokkulepetest kinni ei pea. Ükspäev üks lubadus ja teine päeva ristivastupidine. Vanamoeline ning ei ole uuendusmeelne. Mitte kellegile ei voovita minna sinna kooli seda eriala õppima kuniks on Rajaste osakonna juhatajaks.

😞


↑↑↑
University: TTHK
Course: Logistika Leeni Rajaste

Самый худший учитель, который не видеть рамок в своей речи, пора уже на пенсию вам, ворчит вечно. Прямого рейса в пансионат, полностью отбивает желание учиться, ученики сами скоро начнут уходить, говорит, что мы тупые и ничему не можем научиться, кидает учебники. Пожелаю вам следить за своим гнилым языком, очень надеюсь что скоро вы уйдёте на пенсию или вас уволят за ваш то, что вы такой "хороший" учитель

😞


↑↑↑
University: пох
Course: логистика

пох

😐


↑↑↑
University: TALLINNA TÖÖSTUSHARIDUSKESKUS
Course: Logistiku

Прекрасный педагог, окончивший 4 высших образования, знающая себе цену уничтожит любого кто перейдет ей дорогу. Добрая и отзывчивая. Ленни очень хороший человек

😊


↑↑↑
University: TTHK
Course: Сферы Логистики

Невероятно грубый и невоспитанный преподаватель, постоянно повышает голос и не брезгует оскорблениями в адрес учащихся. Единственный способ найти с ней "общий язык" это - слушать оскорбления с её стороны и просто давать себя унижать, что однозначно не является нормой как в стенах учебного заведения, так и за их пределами. Этот человек препятствует спокойному и комфортному обучению на профессию логиста, и является одной из основных причин ухода учеников из училища. Она главная в отделении логистики, при любой ситуации вызывают её, поэтому избегать её не получиться. Не верю что кто-то в серьёз мог оставить положительный отзыв о её поведении и навыках преподавания.

😞


↑↑↑
University: TTHK
Course: LOGISTIKA

Учитель, который любит обсуждать других учителей и учеников за спиной, даже не зная их толком лично.

😞


↑↑↑
University: Tallinna Tööstushariduskeskus
Course: Logistika

Õpetaja käitub ebaadekvaatselt, tõstab pidevalt häält ja on õpilaste suhtes ebaviisakas. Samuti solvab ja alandab ta sageli õpilasi ning kui tal palutakse midagi korrata, näitab ta agressiivsust. see on tõesti halvim õpetaja, mida ma kunagi näinud olen.

😞


↑↑↑
University: tallinna tööstushariduskeskus
Course: леени раясте шл…

реально худший учитель в мире. Постоянно орет, затыкает всем рот, говорит что вы тупые и не хотите учиться и вечно угрожает чтобы доки забрали. Меня перестали пускать на уроки по логистике, потому что я посмеялась на уроке :)

😞


↑↑↑
University: tallinna tööstushariduskeskus
Course: logistika

РАЯСТЕ ПИЗДА ЕБАННАЯ, ЧТО ОДНА ЧТО ВТОРАЯ, ОТСОСИТЕ ХУЙ

😞


↑↑↑
University: TTHK
Course: лени раясте дура

пошла на хуй

😞


↑↑↑
University: Tallinna Transpordikool
Course: Majandus/tollindus

Super õpetaja ja klassijuhataja. Lugedes eelpool mainitud kommentaare siis imestan. Jah väga karmi õppeviisiga kuid hoolis õpilastest. Selleks, et häält tõstis pidi ikka ise provotseerima. Paraku tänapäeva lillelapsed harjunud, et neile ei tohi midagi öelda ja siis laimatakse õpetajat kes nõuab korda ja distsipliini. Minul vaid kiidusõnu ja niipalju kui tean siis ka kursusekaaslastelt sama moodi isegi need, kes pragada said oma lolluste või tegemata tööde eest.

😊


↑↑↑
University: TALLINNA TRANSPORDIKOOL
Course: Tollindus

Korralik, asjalik, nõudlik daam. Kahju, et selliseid korrektseid inimesi harva kohtab.

😊


↑↑↑
University: Tallinna Tööstushariduskeskus
Course: Logistika

Enamasti kuri ja ei lase midagi küsida, karjub pidevalt. Vahepeal on tore ka

😐


↑↑↑
University: TTHK
Course: Logistika

Ebaprofessionaalne, koguaeg karjub ja ei lase mitte midagi öelda ega seletada

😞


↑↑↑
University: TTHK
Course: Logistka

Kohutavalt ebaprofessionaalne ning väga ebaviisakas õppejõud.

😞


↑↑↑
University: TTHK
Course: Logistika

Väga ebaprofessionaalse suhtumisega õpilastesse ning õppejõule ebasobilku käitumisega isik. Samuti kasutab niiöelda “nõukaaegseid” õppeviise ning tihtipeale kipub õpilasi “idiootideks”, “debiilideks”, “lollideks” ning “kasututeks ollusteks” solvama. Väga ebameeldivad kogemused antud õpetaja suhtes.

😞


↑↑↑
University: TTHK
Course: Tollindus

Te lihtsalt ei ole tema aja väärilised inimesed ja olete mitte pädevad teda hindama. Rajaste on üks parimad kelle juures mina olen õppinud

😊


↑↑↑
University: TTHK
Course: Logistika

Väga ebasõbralik töötaja

😞


↑↑↑
University: Eesti Kunstiakadeemia
Course: Tollindus

VÄGA LOLL ÕPETAJA KOGU AEG KARJUB JA RÖÖGIB JA KISAB JA RÄÄGIB IDIOOTSUSI TÄIESTI MÕTTETU ÕPETAJA REFORMIERAKONNAST TA ON TÄIELIK HITLER JA A POLIITILINE

😐


↑↑↑
University: Tallinna Tehnikaülikool
Course: Õiguslik keskkond

Väga laia silmaringiga ja tore õpetaja. Kutsub klassi kaasa vestlema ja arutlema aktuaalsetel teemadel, mitte ei mulise klassi eest kuiva teksti.

😊


↑↑↑

Add your comment:

Couldn't find yours? Enter it manually.