Find a perfectly suitable professor!

Professor: Mati Väljas

Add a comment

Comments:

University: Tallinna Tehnikaülikool
Course: Lineaaralgebra

Muidu vahva mees, aga kontrolltööd on keerulised ja hindab üsna karmilt. Aine läbimiseks peab ikka vaeva nägema ja päriselt asjadest aru saama. Kontrolltöö ülesanded palju keerulisemad, kui tundides lahendatavad. Eksam oli minu meelest täiesti tehtav.

😐


↑↑↑
University: Tallinna Tehnikaülikool
Course: Lineaaralgebra

Inimesena suht muhe, loenguid peab kindlalt enne ise läbi vaatama enne kui kohale lähed. harjutustundides annab suhteliselt lihtsaid ülesandeid, need mis kontrolltöösse tulevad võid leida tema moodle keskkonnast, aga enamik neid ülesannetest on palju raskemad, kui need mida tunnis lahendate. Palju oleneb ka sellest, millise variandi sa saad ka. Eksam oli väga raske, ise andsin lõpuks alla, sest enamik asju pidi ise selgeks tegema. Kontrolltööd sain nii läbi, et leidsin vanu töö variante ja lahendasin neid 10 tundi.

😞


↑↑↑
University: Tallinna Tehnikaülikool
Course: Matemaatika paketid

Üldiselt väga vahva ja karismaatiline õppejõud. Loengud on kuulatavad, saab ka nalja. Leebe hindamise kohta öelda ei oska, sest kui ta näeb teis potentsiaali, siis ta pigem ikka surub teid. Endal oli nii: ei viitsinud eriti koodi kirjutada ja andsin sellise, millega teised said arvestatud. Minu omale ta andis 46p. Alles siis, kui tegin lõpuks koodi ära pani 100punkti ja ütles, et pani alguses 46, sest nägi potentsiaali ja ei tahtnud lasta mul liugu lasta.

😊


↑↑↑
University: Tallinna Tehnikaülikool
Course: Lineaaralgebra

Loengutes ei käinud, sest olid natuke tempokad ja keerulised. Peab enne loengut slaidid üle vaatama, et loengus ilusti tempos püsida. Töödes annab punkte üsna leebelt. Kui ikka näeb, et midagi saad aru, aga vastus tuleb vale, siis üle poolte punktide võib tulla ikka (nt Jaan Varik hindas karmimalt). Aga ei ütleks, et ta just ilmtingimata lihtsaid töid koostab. Alati paneb tüüpülesandele väikse nipi juurde, et ikka veidi raskem oleks. Ehk siis peab kohati aru saama ikka päriselt. Aga üleüldiselt keskmisest keerulisem aine, õppejõud kergekäelistele armu ei anna. 70% alustajatest saavad läbi. Käige ta loenguid vaatamas-kuulamas.

😐


↑↑↑
University: Tallinna Tehnikaülikool
Course: Lineaaralgebra

Vahva õppejõud. Siiamaani parim kõrgema mata õppejõud, kes mul olnud on. Muhe karakter omaette ja väga pädev ka õpetamises. Paneb puid alla, kui vaja. Kuigi olen see tudeng, kes 90% ainete loengutes ei käi, siis see on aine, mille loengus soovitan käia ja mitte selle pärast, et see vajalik oleks vms vaid selle pärast, et see on kuulatav loeng.

😊


↑↑↑

Add your comment:

Couldn't find yours? Enter it manually.